Inovatyviausių mokytojų apdovanojimai: skelbiami 2020 geriausiųjų trejetukai
Inovatyviausių mokytojų apdovanojimų komisija išrinko po 3 inovatyviausius mokytojus bei mokyklų vadovus kiekvienoje apdovanojimų kategorijoje. Su atrinktais nominantais vyks komisijos narių pokalbiai, o išrinkti inovatyviausi mokytojai bus paskelbti gruodžio 3 d. iškilmingame renginyje, skirtame visiems apdovanojimuose dalyvavusiems mokytojams.
2020 m. Inovatyviausių mokytojų apdovanojimų TOP 3:
Inovatyviausias biologijos, chemijos mokytojas (-a):
- Skaidrė Barčienė (Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras);
- Rasa Kučinskienė (Prienų „Žiburio“ gimnazija);
- Emilija Zakaitė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija).
Inovatyviausias fizikos mokytojas (-a):
- Rima Baltrušaitienė (Kauno Kazio Griniaus progimnazija);
- Ignas Jurčiukonis (VGTU inžinerijos licėjus);
- Astra Korsakienė (Biržų „Saulės“ gimnazija).
Inovatyviausias kalbų mokytojas (-a) (gimtosios ir užsienio):
- Asta Jankauskienė (Klaipėdos Gedminų progimnazija);
- Margarita Juzėnienė (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija);
- Sigita Koroliovė (Klaipėdos Litorinos mokykla);
- Jurgita Maironienė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija).
Komisijos narių balsams pasiskirsčius po lygiai buvo nuspręsta šioje kategorijoje organizuoti pokalbius su keturiais mokytojais.
Inovatyviausias matematikos, IT mokytojas (-a):
- Rimantė Grumadaitė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija);
- Osvaldas Valiukas (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija);
- Lina Zajančkauskienė (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija ir Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija).
Inovatyviausias menų, technologijų mokytojas (-a):
- Audrius Česnelis (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija);
- Inga Hokušienė (Šeduvos gimnazija);
- Loreta Narušienė (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija).
Inovatyviausias pradinio ugdymo mokytojas (-a):
- Kristina Dumčienė (Marijampolės sav., Želsvos progimnazija);
- Rūta Filončikienė (VGTU inžinerijos licėjus);
- Aurelija Macijauskienė (Klaipėdos licėjus).
Inovatyviausias socialinių dalykų mokytojas (-a) (ekonomika, istorija, pilietiškumas, geografija, dorinis ugdymas):
- Edita Gervetauskaitė (Vilniaus Sietuvos progimnazija);
- Antanas Jonušas (VšĮ Vilniaus Valdorfo mokykla);
- Žygimantas Stankevičius (Kaišiadorių rajono Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija).
Metų mokyklos vadovas (-ė):
- Danguolė Miškinienė (Kauno Jono Jablonskio gimnazija);
- Daina Valackienė (Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija);
- Renata Venckienė (Klaipėdos Vitės progimnazija).
Inovatyviausių mokytojų apdovanojimai 2020 – jau penktus metus vykstanti iniciatyva, kurios tikslas – skleisti žinią apie puikius Lietuvos mokytojus ir jiems atsidėkoti. Daugiau apie apdovanojimus skaitykite puslapyje www.mokytojuapdovanojimai.lt.