Organizatoriai

Asociacija „Žinių ekonomikos forumas“

Asociacija „Žinių ekonomikos forumas“ – jau daugiau nei penkiolika metų veikianti ekspertinė nevyriausybinė organizacija, siekianti kurti žiniomis ir kūrybiškumu grįstą konkurencingą valstybę.

partneriai

Nominacijų „Metų mokyklos vadovas (-ė)“ ir „Inovatyviausias pradinių klasių mokytojas (-a)“ steigėjai

UAB „Šviesa“

Leidykla „Šviesa“ – plačiausią patirtį Lietuvoje turinti pažangių mokymosi priemonių kūrėja, leidžianti mokomąją literatūrą ir vystanti skaitmeninius sprendimus švietimui. Leidykla kuria nuoseklų ir integruotą mokymo ir mokymosi turinį, paremtą pažinimu tiriant ir naujausiomis ugdymo metodikomis, skirtomis kuo sėkmingiau įgyti žinias ir kompetencijas. Leidyklos kuriamos edukacinės priemonės papildo viena kitą ir padeda vaikams, jaunimui, mokytojams bei tėvams atrasti naujų būdų sėkmingai mokytis. „Šviesa“ taip pat rengia mokymus pedagogams ir tėvams, aktyviai dalyvauja tobulinant Lietuvos švietimą ir sulaukia pripažinimo tarptautinėse leidėjų mugėse.

Renginio rėmėjai

Nominacijos „Inovatyviausias biologijos, chemijos mokytojas (-a)“ steigėjai

„Thermo Fisher Scientific“

„Thermo Fisher Scientific“ yra didžiausia pasaulio bendrovė, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Kompanijos padalinys Vilniuje kuria, gamina ir pasaulio rinkose platina produktus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai. 2012 ir 2014 m. bendrovė pripažinta Metų darboviete Lietuvoje, jai skirti Metų aplinkosaugos, socialiai atsakingos įmonės, socialinės inovatorės apdovanojimai.

Nominacijos „Inovatyviausias fizikos mokytojas (-a)“ steigėjai

UAB „Light Conversion“

UAB „Light Conversion“ – inovatyvių šviesos technologijų pradininkė Lietuvoje bei pasaulyje, kurianti bei gaminanti femtosekundinius lazerius ir jų sistemas, skirtas mokslo tyrimams, pramonei ir medicinai. Didžioji įmonės produkcijos dalis eksportuojama į stambiausius pasaulio mokslo ir industrijos centrus Vokietijoje, Japonijoje, JAV, Kinijoje, Didžiojoje Britanijoje.

UAB „Altechna“

UAB „Altechna“ teikia aukščiausios kokybės reikalaujančius kompleksinius lazerinės optikos ir aksesuarų sprendimus lyderiaujantiems femstosekundinių lazerių gamintojams, mokslinio bei pramoninio sektoriaus klientams pagal individualius reikalavimus pasauliniu mastu. Įmonės teikiami komponentai bei sprendimai vėliau virsta lazeriais ir fotonikos prietaisais, skirtais medicinai, moksliniams tyrimams, gynybos bei aviacijos industrijai.

UAB „Eksma“

UAB „Eksma Optics“ – tiksliųjų lazerių komponentų, naudojamų lazeriuose, lazerinėse sistemose ir kituose fotoniniuose prietaisuose, gamintoja ir pasaulinė tiekėja. Įmonė aptarnauja klientus įvairiose lazerių ir fotonikos srityse, pramonės, medicinos, estetikos, mokslo ir gynybos rinkose.

UAB „Ekspla“

UAB „Ekspla“ – tai vieta, kur jau 28 metus bendradarbiaujantys kūrybingi ir drąsūs savo sričių profesionalai projektuoja ir gamina pasaulinį pripažinimą pelniusius lazerius, jų sistemas ir lazerinės elektronikos gaminius. 

Nominacijos „Inovatyviausias menų, technologijų mokytojas (-a)“ steigėjai

UAB „Elinta“

UAB „Elinta“ – vieta, kurioje susijungia Elektronika ir Intelektas. Jau 29 metus įmonė siūlo technologijas bei naujausius, įvairius technologinius sprendimus savo klientams. Verslo strategija paremta  sudėtingų ir vartotojams patogių  automatizuotų valdymo sistemų sukūrimu. Aukštos kvalifikacijos specialistai visuomet pasirengę rasti individualius sprendimus bei pasiūlyti inovatyvias technologijas.

Nominacijos „Inovatyviausias matematikos, IT mokytojas (-a)“ steigėjai

UAB „Elintos MS“

UAB „Elintos MS“ – nuo 2002 metų tiekia matavimo įrangą ir maitinimo šaltinius pramonės įmonėms. Specializuojasi matavimo įrangos tiekime, jos priežiūroje, konsultavime ir patikros bei kalibravimo optimizavime.

Informaciniai partneriai

Apdovanojimų portalas ir televizija

LRT

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT) – moderniausia žiniasklaidos grupė Lietuvoje, jungianti 3 televizijos kanalus: LRT TELEVIZIJA, LRT PLIUS, LRT LITUANICA, 3 radijo programas: LRT RADIJAS, LRT OPUS, LRT KLASIKA ir tikrų naujienų portalą LRT.LT. Pastarųjų metų visuomenės apklausos ir auditorijos tyrimai rodo, kad LRT kaip patikimiausią ir objektyviausią žiniasklaidos priemonę nurodo dauguma respondentų.

Apdovanojimų žurnalas

IQ

Žurnalas IQ – tai kruopščiai parengtos įžvalgos ir komentarai apie svarbiausius ekonomikos, politikos, kultūros, sporto įvykius bei tendencijas. Geriausios žurnalistikos tradicijos, nuomonių įvairovė, dėmesys kiekvienam faktui. Visa tai pagardinta rinktiniais prestižinio savaitraščio „The Economist“ straipsniais.