Organizatoriai

Asociacija „Žinių ekonomikos forumas“

Asociacija „Žinių ekonomikos forumas“ – jau daugiau nei penkiolika metų veikianti ekspertinė nevyriausybinė organizacija, siekianti kurti žiniomis ir kūrybiškumu grįstą konkurencingą valstybę.

partneriai

Nominacijos „Metų mokyklos vadovas (-ė)“ steigėjai

UAB „Šviesa“

Leidykla „Šviesa“ – plačiausią patirtį Lietuvoje turinti pažangių mokymosi priemonių kūrėja, leidžianti mokomąją literatūrą ir vystanti skaitmeninius sprendimus švietimui. Leidykla kuria nuoseklų ir integruotą mokymo ir mokymosi turinį, paremtą pažinimu tiriant ir naujausiomis ugdymo metodikomis, skirtomis kuo sėkmingiau įgyti žinias ir kompetencijas. Leidyklos kuriamos edukacinės priemonės papildo viena kitą ir padeda vaikams, jaunimui, mokytojams bei tėvams atrasti naujų būdų sėkmingai mokytis. „Šviesa“ taip pat rengia mokymus pedagogams ir tėvams, aktyviai dalyvauja tobulinant Lietuvos švietimą ir sulaukia pripažinimo tarptautinėse leidėjų mugėse.

Renginio rėmėjai

Nominacijos „Inovatyviausias biologijos, chemijos mokytojas (-a)“ steigėjai

„Thermo Fisher Scientific“

„Thermo Fisher Scientific“ yra didžiausia pasaulio bendrovė, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Kompanijos padalinys Vilniuje kuria, gamina ir pasaulio rinkose platina produktus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai. 2012 ir 2014 m. bendrovė pripažinta Metų darboviete Lietuvoje, jai skirti Metų aplinkosaugos, socialiai atsakingos įmonės, socialinės inovatorės apdovanojimai.

Nominacijos „Inovatyviausias fizikos mokytojas (-a)“ steigėjai

UAB „Light Conversion“

UAB „Light Conversion“ – inovatyvių šviesos technologijų pradininkė Lietuvoje bei pasaulyje, kurianti bei gaminanti femtosekundinius lazerius ir jų sistemas, skirtas mokslo tyrimams, pramonei ir medicinai. Didžioji įmonės produkcijos dalis eksportuojama į stambiausius pasaulio mokslo ir industrijos centrus Vokietijoje, Japonijoje, JAV, Kinijoje, Didžiojoje Britanijoje.

UAB „Altechna“

UAB „Altechna“ teikia aukščiausios kokybės reikalaujančius kompleksinius lazerinės optikos ir aksesuarų sprendimus lyderiaujantiems femstosekundinių lazerių gamintojams, mokslinio bei pramoninio sektoriaus klientams pagal individualius reikalavimus pasauliniu mastu. Įmonės teikiami komponentai bei sprendimai vėliau virsta lazeriais ir fotonikos prietaisais, skirtais medicinai, moksliniams tyrimams, gynybos bei aviacijos industrijai.

UAB „Eksma“

UAB „Eksma“ – jau daugiau kaip 30 metų aukštųjų technologijų srityje dirbanti įmonių grupė, sukaupusi unikalią patirtį lazerių, optinių technologijų kūrimo, medicininės ir laboratorinės įrangos diegimo bei medžiagų šiai įrangai tiekimo srityse.

Nominacijos „Inovatyviausias menų, technologijų mokytojas (-a)“ steigėjai

UAB „Elinta“

UAB „Elinta“ – vieta, kurioje susijungia Elektronika ir Intelektas. Jau 29 metus įmonė siūlo technologijas bei naujausius, įvairius technologinius sprendimus savo klientams. Verslo strategija paremta  sudėtingų ir vartotojams patogių  automatizuotų valdymo sistemų sukūrimu. Aukštos kvalifikacijos specialistai visuomet pasirengę rasti individualius sprendimus bei pasiūlyti inovatyvias technologijas.

Nominacijos „Inovatyviausias pradinių klasių mokytojas (-a)“ steigėjai

EDUKA

„Šviesa“ padeda mokytis ir mokyti kurdama integruotus mokomojo turinio sprendimus: vadovėlius ir jų komplektus, papildomos ir smagiosios edukacijos leidinius ir EDUKA – skaitmeninę edukacijos laboratoriją, apimančią augantį, pažangų ir šiuolaikiško ugdymo procesą. EDUKA aplinką sudaro: EDUKA klasė (skaitmeninė mokymo(si) aplinka internete: skaitmeniniai vadovėliai, jų komplektai ir užduotys); EDUKA dienynas (patikimas mokinių vertinimo ir į(si)vertinimo pagalbininkas mokytojui); EDUKA aktyvi klasė (šiuolaikinei klasei skirtas pažangių technologijų, įrangos ir edukacinio turinio sprendimas.) Visos ugdymo priemonės kuriamos taip, kad padėtų mokytojams vesti įdomias, įtraukiančias, nuoseklias ir vertingas pamokas, suteikiančias žinių ir įgūdžių.

Informaciniai partneriai

Apdovanojimų portalas ir televizija

LRT

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT) – moderniausia žiniasklaidos grupė Lietuvoje, jungianti 3 televizijos kanalus: LRT TELEVIZIJA, LRT PLIUS, LRT LITUANICA, 3 radijo programas: LRT RADIJAS, LRT OPUS, LRT KLASIKA ir tikrų naujienų portalą LRT.LT. Pastarųjų metų visuomenės apklausos ir auditorijos tyrimai rodo, kad LRT kaip patikimiausią ir objektyviausią žiniasklaidos priemonę nurodo dauguma respondentų.

Apdovanojimų radijas

Žinių radijas

„Žinių radijas“ – tai viena objektyviausių ir didžiausią visuomenės pasitikėjimą pelniusių įmonių Lietuvoje. Per 20 gyvavimo metų žiniasklaidos priemonė tapo lyderiu rengiant itin išsamias laidas apie politiką, ekonomiką, inovacijas ir asmeninį tobulėjimą. Šiandien „Žinių radijas“ yra daugiakanalė žiniasklaidos priemonė, transliuojanti laidas ne tik radijo bangomis, bet ir videoformatu.

Apdovanojimų žurnalas

IQ

Žurnalas IQ – tai kruopščiai parengtos įžvalgos ir komentarai apie svarbiausius ekonomikos, politikos, kultūros, sporto įvykius bei tendencijas. Geriausios žurnalistikos tradicijos, nuomonių įvairovė, dėmesys kiekvienam faktui. Visa tai pagardinta rinktiniais prestižinio savaitraščio „The Economist“ straipsniais.