Inovatyviausi mokytojų apdovanojimai – intriga auga

Šiandien prasidės internetinis lrytas.lt skaitytojų balsavimas, kurio metu bus renkamas inovatyviausias ir didžiausią publikos palaikymą gausiantis mokytojas. Inovatyviausio mokytojo vardo siekė mokytojai iš daugiau nei 100 skirtingų mokyklų iš visos Lietuvos.

Savo balsą bus galima atiduoti už vieną iš 17 mokytojų, kurie kiekvienoje iš šešių kategorijų ekspertų komisijos buvo atrinkti į geriausiųjų trejetukus. Daugiausiai balsų sulaukęs mokytojas pelnys Metų publikos mokytojo vardą.

Renkant inovatyviausius mokytojus buvo atsižvelgiama į jų pedagoginį profesionalumą, jų naudojamus ugdymo metodus bei darbą su vaikais ir tėvais. Svarbi vertinimo dalis atiteko pedagoginei lyderystei, t. y. mokytojo aktyvumui už klasės ribų, organizuojant papildomas veiklas ar dirbant ekspertinį darbą. Vertinimo komisija kreipė dėmesį ir į XXI a. būtinas kompetencijas – nuolatinį tobulėjimą bei technologijų naudojimą ugdymo procese.

Už inovatyviausią ir labiausiai publikos palaikymo nusipelniusį mokytoją skatiname balsuoti iki gruodžio 14 d. 15 val. Apdovanojimai vyks modernioje ir naujai restauruotoje Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje 2016 m. gruodžio 14 d., kur ir paaiškės visi nugalėtojai.

Asociacija „Žinių ekonomikos forumas“ kartu su partneriais UAB „Šviesa“ organizuoja „Inovatyviausių mokytojų apdovanojimus 2016“, kurių tikslas prisidėti prie pedagogo profesijos prestižo gerinimo. Šiemet bus apdovanoti 6 inovatyviausi mokytojai, remiantis pedagoginio profesionalumo, pedagoginės lyderystės, nuolatinio mokymosi ir technologijų naudojimo ugdymo procese kriterijais. Taip pat, šiais metais bus teikiamos ir 4 papildomos nominacijos, skirtos tarptautiškiausiai mokyklai, metų mokyklos vadovui, neformaliam STEAM teikėjui bei publikos išrinktam mokytojui.

Daugiau informacijos galite rasti iniciatyvos internetinėje svetainėje: www.mokytojuapdovanojimai.lt