Skelbiame šių metų inovatyviausius mokytojus!

Šiais metais sulaukėme beveik 200 mokytojų, mokyklos vadovų bei neformaliojo švietimo STEAM srityje teikėjų nominacijų. Džiaugiamės, kad Lietuvos mokyklose dirba daug puikių mokytojų, kurie dalinasi savo pavyzdžiu ir didžiuojasi, kad yra mokytojai! Šia iniciatyva mes sakome AČIŪ „kuriantiems ateitį“ – Mokytojams.

 

Pagrindinės nominacijos:

♦ Inovatyviausias pradinio ugdymo mokytojas

Asta Sakalienė                  Panevėžio „Vilties“ progimnazija
Aušra Januškienė                 Klaipėdos Sendvario progimnazija
Jurgita Blažienė                 Vilniaus Filaretų pradinė mokykla

♦ Inovatyviausias biologijos, chemijos mokytojas

Rasa Kučinskienė                 Prienų “Žiburio” gimnazija
Laima Zdanavičienė              Akmenės gimnazija
Nerijus  Medeišis                  Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla
Miglė Parachnevičienė          Vilniaus Žemynos gimnazija

♦ Inovatyviausias matematikos, IT mokytojas

Jurgita Kupšytė-Karbauskė    Klaipėdos Vitės progimnazija
Snieguolė Bagočienė             „Sietuvos“ progimnazija
Snieguolė Stakvilionė            Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija

♦ Inovatyviausias menų, technologijų mokytojas

Karolis Makauskas                Klaipėdos Simono Dacho progimnazija
Albertas Juškauskas             Kauno jėzuitų gimnazija
Elida Ignatavičienė               Šiaulių Simono Daukanto gimnazija

♦ Inovatyviausias kalbų mokytojas (gimtosios ir užsienio)

Rytis Jezukevičius               Kauno Jono Jablonskio gimnazija
Gitana Kaupienė                  Kėdainių šviesioji gimnazija
Vaida Šiaučiūnė                   Panevėžio r. Velžio gimnazija

♦ Inovatyviausias fizikos mokytojas

Remigijus Pozniakovas        Šiaulių Lieporių gimnazija
Elvyra Apanavičienė            Elektrėnų sav. Vievio gimnazija
Saulė Paulikienė                  Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla

♦ Inovatyviausias socialinių dalykų mokytojas (istorija, pilietiškumas, geografija, ekonomika, dorinis ugdymas)

Angelė Pakamorienė             Gargždų “Minijos” progimnazija
Algis Bitautas                        Vilniaus Taikos progimnazija
Agnė Motiejūnė                     Vilniaus Antakalnio progimnazija

 

Papildomos nominacijos:

♦ Metų neformaliojo švietimo STEAM srityje teikėjas (gali pretenduoti tiek įmonės, tiek atskiri asmenys)

Mėgintuvėlis LT
VšĮ Robotikos akademija
VšĮ bit&Byte – Kūrybinių technologijų akademija

♦ Metų mokyklos vadovas

Jurgita Nemanienė               Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija
Inga Vargalienė                    Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija
Danutė Janukienė                Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija
Danutė Valiūnienė                Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazija

 

Taip pat už inovacijas savo pamokose (veikloje) norime padėkoti:

  • Tadui Petrikui (Ukmergės Senamiesčio pagrindinė mokykla)
  • Rimantei Grumadaitei (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
  • Ingai Hokušienei (Šeduvos gimnazija)
  • Mindaugui Norkevičiui (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
  • Ignui Kančiui (Baltijos pažangių technologijų institutas)

 

Nugalėtojus paskelbsime lapkričio 23 d. vyksiančiame iškilmingame apdovanojimų renginyje.

Į renginį kviečiame visus aplikavusius mokytojus, registracija Jums išsiuntėme el. paštu. Jei kvietimas Jūsų nepasiekė rašykite gintare.zi@zef.lt arba skambinkite +370 68778 266.

Iki susitikimo Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje!