Organizatoriai

Asociacija „Žinių ekonomikos forumas“

zef-logotipas_lt_1Asociacija „Žinių ekonomikos forumas“ – jau daugiau nei penkiolika metų veikianti ekspertinė nevyriausybinė organizacija, siekianti kurti žiniomis ir kūrybiškumu grįstą konkurencingą valstybę.

Kilus klausimams kreipkitės kontaktais: gintare.zi@zef.lt, 868778266

Partneriai

Nominacijos „Metų mokyklos vadovas“ steigėjas – UAB „Šviesa“

sviesa2„Šviesa“ – plačiausią patirtį Lietuvoje turinti edukacinio turinio leidykla, leidžianti mokomąją literatūrą ir vystanti skaitmeninius sprendimus švietimui. Leidykla kuria nuoseklų ir integruotą mokymo ir mokymosi turinį, paremtą pažinimu tiriant ir naujausiomis ugdymo metodikomis, skirtomis kuo sėkmingiau įgyti žinias ir kompetencijas. Leidyklos kuriamos edukacinės priemonės papildo viena kitą ir padeda vaikams, jaunimui, mokytojams bei tėvams atrasti naujų būdų sėkmingai mokytis. „Šviesa“ taip pat rengia mokymus pedagogams ir tėvams, aktyviai dalyvauja tobulinant Lietuvos švietimą ir sulaukia pripažinimo tarptautinėse leidėjų mugėse.

 

Renginio rėmėjai

„Inovatyviausias biologijos, chemijos mokytojas“ – UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“

tfs_logo„Thermo Fisher Scientific“ yra didžiausia pasaulio bendrovė, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Kompanijos padalinys Vilniuje kuria, gamina ir pasaulio rinkose platina produktus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai. 2012 ir 2014 m. bendrovė pripažinta Metų darboviete Lietuvoje, jai skirti Metų aplinkosaugos, socialiai atsakingos įmonės, socialinės inovatorės apdovanojimai.

„Inovatyviausias fizikos mokytojas“ – UAB „Altechna“, UAB „Eksma“, UAB MGF „Šviesos konversija“

UAB „Altechna“ teikia kompleksinius lazerinės optikos ir aksesuarų sprendimus. Kompetentingų profesionalų komanda, sukaupusi geriausias patirtis pardavimuose, optikos ir optinių dangų dizaine, tiekimo grandinės optimizavime bei lazerinės optikos metrologijoje, aptarnauja didžiausius klientus visame pasaulyje. Įmonės teikiami komponentai bei sprendimai vėliau virsta lazeriais ir fotonikos prietaisais, skirtais medicinai, moksliniams tyrimams, gynybos bei aviacijos industrijai.

eksma UAB „Eksma“ – jau daugiau kaip 30 metų aukštųjų technologijų srityje dirbanti įmonių grupė, sukaupusi unikalią patirtį lazerių, optinių technologijų kūrimo, medicininės ir laboratorinės įrangos diegimo bei medžiagų šiai įrangai tiekimo srityse.

Lazerių mokslo ir gamybos bendrovė „Šviesos konversija“ – inovatyvių šviesos technologijų pradininkė Lietuvoje bei pasaulyje, kurianti bei gaminanti femtosekundinius lazerius ir jų sistemas, skirtas mokslo tyrimams, pramonei ir medicinai. Didžioji įmonės produkcijos dalis eksportuojama į stambiausius pasaulio mokslo ir industrijos centrus Vokietijoje, Japonijoje, JAV, Kinijoje, Didžiojoje Britanijoje.

„Inovatyviausias kalbų mokytojas (gimtosios ir užsienio)“ – Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka

ltLietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka yra visiems vartotojams prieinama nacionalinė kultūros įstaiga, veikianti informacijos sklaidos, kultūros, mokslo ir švietimo srityse, vykdanti bibliotekų veiklą ir pagal kompetenciją užtikrinanti valstybės informacijos politikos įgyvendinimą.

 

„Inovatyviausias pradinio ugdymo mokytojas“ – „Eduka“

„Šviesa“ padeda mokytis ir mokyti kurdama integruotus mokomojo turinio sprendimus: vadovėlius ir jų komplektus, papildomos ir smagiosios edukacijos leidinius ir EDUKA – skaitmeninę edukacijos laboratoriją, apimančią augantį, pažangų ir šiuolaikiško ugdymo procesą. EDUKA aplinką sudaro: EDUKA klasė (skaitmeninė mokymo(si) aplinka internete: skaitmeniniai vadovėliai, jų komplektai ir užduotys); EDUKA dienynas (patikimas mokinių vertinimo ir į(si)vertinimo pagalbininkas mokytojui); EDUKA aktyvi klasė (šiuolaikinei klasei skirtas pažangių technologijų, įrangos ir edukacinio turinio sprendimas.) Visos ugdymo priemonės kuriamos taip, kad padėtų mokytojams vesti įdomias, įtraukiančias, nuoseklias ir vertingas pamokas, suteikiančias žinių ir įgūdžių.

„Metų neformaliojo švietimo STEAM srityje teikėjas“ – AB „Vakarų laivų gamykla“

vakaru-laivu-gamykla-cmyk„Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė, jau beveik 50 metų projektuoja ir stato laivus, juos remontuoja, gamina sudėtingus įrenginius bei metalo konstrukcijas, o taip pat atlieka jūrų krovinių krovą. Tai viena didžiausių inžinerinės pramonės įmonių Lietuvoje. Šiuo metu grupė vienija 20 skirtingos specializacijos įmonių ir kartu yra didžiausias darbdavys Vakarų Lietuvoje, suteikdama beveik 2000 darbo vietų.

 

„Inovatyviausias matematikos, IT mokytojas“– UAB Microsoft Lietuva

Technologijų bendrovė „Microsoft“ išmanios debesijos eroje padeda bendrovėms, organizacijoms, namų vartotojams transformuoti save skaitmeniniam pasauliui. Bendrovė siekia įgalinti kiekvieną planetos gyventoją ir organizaciją pasiekti daugiau.

„Inovatyviausias socialinių dalykų mokytojas“

Informacija ruošiama.

„Inovatyviausias menų, technologijų mokytojas“ 

Informacija ruošiama.

Informaciniai partneriai

Apdovanojimų portalas – DELFI

DELFI – naujienų lyderis kiekvieną dieną! Visą parą profesionali DELFI žurnalistų, fotografų ir video komanda skaitytojams pateikia operatyvias, objektyvias, patikimas naujienas iš Lietuvos ir pasaulio.

 

Apdovanojimų televizija – LRT televizija

 

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT) – didžiausia žiniasklaidos grupė Lietuvoje, jungianti  4 televizijos kanalus, 3 radijo programas ir interneto portalą. Pastarųjų metų visuomenės apklausos ir auditorijos tyrimai rodo, kad LRT kaip patikimiausią ir objektyviausią žiniasklaidos priemonę nurodo dauguma respondentų.

Apdovanojimų radijas – Žinių radijas

„Žinių radijas“ – tai viena objektyviausių ir didžiausią visuomenės pasitikėjimą pelniusių įmonių Lietuvoje. Per 16 gyvavimo metų žiniasklaidos priemonė tapo lyderiu rengiant itin išsamias laidas apie politiką, ekonomiką bei įvairias inovacijas. Šiandien „Žinių radijas“ yra daugiamodalė žiniasklaidos priemonė transliuojanti laidas ne tik radijo bangomis, bet ir video formatu.

Apdovanojimų žurnalas – IQ

Žurnalas IQ – tai kruopščiai parengtos įžvalgos ir komentarai apie svarbiausius ekonomikos, politikos, kultūros, sporto įvykius bei tendencijas. Geriausios žurnalistikos tradicijos, nuomonių įvairovė, dėmesys kiekvienam faktui. Visa tai pagardinta rinktiniais prestižinio savaitraščio „The Economist“ straipsniais.

 

 

 

 

Renginį globoja LR Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis