Organizatoriai

Asociacija „Žinių ekonomikos forumas“

Asociacija „Žinių ekonomikos forumas“ – jau daugiau nei penkiolika metų veikianti ekspertinė nevyriausybinė organizacija, siekianti kurti žiniomis ir kūrybiškumu grįstą konkurencingą valstybę.

Kilus klausimams kreipkitės kontaktais: gintare.zi@zef.lt, 868778266

Partneriai

Nominacijos „Metų mokyklos vadovas“ steigėjas – UAB „Šviesa“

„Šviesa“ – plačiausią patirtį Lietuvoje turinti edukacinio turinio leidykla, leidžianti mokomąją literatūrą ir vystanti skaitmeninius sprendimus švietimui. Leidykla kuria nuoseklų ir integruotą mokymo ir mokymosi turinį, paremtą pažinimu tiriant ir naujausiomis ugdymo metodikomis, skirtomis kuo sėkmingiau įgyti žinias ir kompetencijas. Leidyklos kuriamos edukacinės priemonės papildo viena kitą ir padeda vaikams, jaunimui, mokytojams bei tėvams atrasti naujų būdų sėkmingai mokytis. „Šviesa“ taip pat rengia mokymus pedagogams ir tėvams, aktyviai dalyvauja tobulinant Lietuvos švietimą ir sulaukia pripažinimo tarptautinėse leidėjų mugėse.

 

Renginio rėmėjai

„Inovatyviausias biologijos, chemijos mokytojas“ – UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“

„Thermo Fisher Scientific“ yra didžiausia pasaulio bendrovė, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Kompanijos padalinys Vilniuje kuria, gamina ir pasaulio rinkose platina produktus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai. 2012 ir 2014 m. bendrovė pripažinta Metų darboviete Lietuvoje, jai skirti Metų aplinkosaugos, Socialiai atsakingos įmonės, Socialinės inovatorės apdovanojimai.

 

„Inovatyviausias fizikos mokytojas“ – UAB „Altechna R&D“, UAB „Eksma“, UAB „LIGHT CONVERSION“

UAB „Altechna R&D“, dar žinoma „Workshop of Photonics“ prekinio ženklo vardu, kuria inovatyvius lazerinių technologijų sprendimus ir specializuojasi femto ir pikosekundinių lazerių mikrofabrikavimo taikymuose. „Workshop of Photonics“ dirba puslaidininkių, medicinos, fotovoltinių elementų ir kitose pramonės srityse bei bendradarbiauja su plačiu aukštųjų technologijų įmonių, lazerių gamintojų ir universitetų tinklu visame pasaulyje.

 

UAB „Eksma“ – jau daugiau kaip 30 metų aukštųjų technologijų srityje dirbanti įmonių grupė, sukaupusi unikalią patirtį lazerių, optinių technologijų kūrimo, medicininės ir laboratorinės įrangos diegimo bei medžiagų šiai įrangai tiekimo srityse.

 

UAB „LIGHT CONVERSION“ – inovatyvių šviesos technologijų pradininkė Lietuvoje bei pasaulyje, kurianti bei gaminanti femtosekundinius lazerius ir jų sistemas, skirtas mokslo tyrimams, pramonei ir medicinai. Didžioji įmonės produkcijos dalis eksportuojama į stambiausius pasaulio mokslo ir industrijos centrus Vokietijoje, Japonijoje, JAV, Kinijoje, Didžiojoje Britanijoje.

 

„Inovatyviausias pradinio ugdymo mokytojas“ – „Eduka“

„Šviesa“ padeda mokytis ir mokyti kurdama integruotus mokomojo turinio sprendimus: vadovėlius ir jų komplektus, papildomos ir smagiosios edukacijos leidinius ir EDUKA – skaitmeninę edukacijos laboratoriją, apimančią augantį, pažangų ir šiuolaikiško ugdymo procesą. EDUKA aplinką sudaro: EDUKA klasė (skaitmeninė mokymo(si) aplinka internete: skaitmeniniai vadovėliai, jų komplektai ir užduotys); EDUKA dienynas (patikimas mokinių vertinimo ir į(si)vertinimo pagalbininkas mokytojui); EDUKA aktyvi klasė (šiuolaikinei klasei skirtas pažangių technologijų, įrangos ir edukacinio turinio sprendimas.) Visos ugdymo priemonės kuriamos taip, kad padėtų mokytojams vesti įdomias, įtraukiančias, nuoseklias ir vertingas pamokas, suteikiančias žinių ir įgūdžių.

 

„Inovatyviausias socialinių dalykų mokytojas“ – AB „Swedbank“ Finansų institutas

Finansų institutas – edukacinis „Swedbank“ padalinys, kurio misija – gerinti visuomenės finansinį raštingumą skatinant gyventojus ir verslą rinktis tvarius finansų valdymo įpročius. Institutas vykdo šviečiamąją veiklą ir dalijasi informacija bei patarimais finansų valdymo klausimais. Taip siekiame didinti finansinį visuomenės ir smulkaus verslo stabilumą.

„Swedbank“ Finansų institutas bendradarbiauja su bendrojo lavinimo įstaigomis, akademinėmis bendruomenėmis, visuomeninėmis ir nevyriausybinėmis organizacijomis ir kartu įgyvendina iniciatyvas, kurios padeda didinti visuomenės supratimą apie tinkamą savo finansų valdymą. Institutas yra įsitraukęs į dialogą su įvairiomis visuomenės socialinėmis grupėmis.

 

„Inovatyviausias kalbų mokytojas (gimtosios ir užsienio)“

Informacija ruošiama.

 

„Inovatyviausias matematikos, IT mokytojas“

Informacija ruošiama.

 

„Inovatyviausias menų, technologijų mokytojas“ 

Informacija ruošiama.

 

Informaciniai partneriai

Apdovanojimų portalas ir televizija – LRT

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT) – didžiausia žiniasklaidos grupė Lietuvoje, jungianti 3 televizijos kanalus: LRT TELEVIZIJA, LRT PLIUS, LRT LITUANICA, 3 radijo programas: LRT RADIJAS, LRT OPUS, LRT KLASIKA ir tikrų naujienų portalą LRT.LT.

Pastarųjų metų visuomenės apklausos ir auditorijos tyrimai rodo, kad LRT kaip patikimiausią ir objektyviausią žiniasklaidos priemonę nurodo dauguma respondentų.

 

Apdovanojimų radijas – Žinių radijas

„Žinių radijas“ – tai viena objektyviausių ir didžiausią visuomenės pasitikėjimą pelniusių įmonių Lietuvoje. Per 16 gyvavimo metų žiniasklaidos priemonė tapo lyderiu rengiant itin išsamias laidas apie politiką, ekonomiką bei įvairias inovacijas. Šiandien „Žinių radijas“ yra daugiamodalė žiniasklaidos priemonė, transliuojanti laidas ne tik radijo bangomis, bet ir videoformatu.

 

Apdovanojimų žurnalas – IQ

Žurnalas IQ – tai kruopščiai parengtos įžvalgos ir komentarai apie svarbiausius ekonomikos, politikos, kultūros, sporto įvykius bei tendencijas. Geriausios žurnalistikos tradicijos, nuomonių įvairovė, dėmesys kiekvienam faktui. Visa tai pagardinta rinktiniais prestižinio savaitraščio „The Economist“ straipsniais.

 

Renginį globoja LR Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis