ORGANIZATORIAI

Asociacija „Žinių ekonomikos forumas“ – jau daugiau nei dvidešimt metų veikianti ekspertinė nevyriausybinė organizacija, siekianti kurti žiniomis ir kūrybiškumu grįstą konkurencingą valstybę.   

INICIATYVĄ GLOBOJA

Rėmėjai

UAB „Light Conversion“ – inovatyvių šviesos technologijų pradininkė Lietuvoje bei pasaulyje, kurianti bei gaminanti femtosekundinius lazerius ir jų sistemas, skirtas mokslo tyrimams, pramonei ir medicinai. Didžioji įmonės produkcijos dalis eksportuojama į stambiausius pasaulio mokslo ir industrijos centrus Vokietijoje, Japonijoje, JAV, Kinijoje, Didžiojoje Britanijoje.

UAB „Elinta“ – vieta, kurioje susijungia Elektronika ir Intelektas. Jau 29 metus įmonė siūlo technologijas bei naujausius, įvairius technologinius sprendimus savo klientams. Verslo strategija paremta  sudėtingų ir vartotojams patogių  automatizuotų valdymo sistemų sukūrimu. Aukštos kvalifikacijos specialistai visuomet pasirengę rasti individualius sprendimus bei pasiūlyti inovatyvias technologijas.

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė daugiau nei penkis dešimtmečius yra viena didžiausių jūrinės inžinerinės pramonės įmonių Lietuvoje. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statybos, laivų remonto ir konversijos projektų įgyvendinimas, kompleksiniai laivų projektavimo ir inžineriniai sprendimai, didelių ir sudėtingų metalo konstrukcijų bei įrengimų gamyba, jūrų krovinių krova bei agentavimo paslaugos.

„BMI Executive Institute“ – per daugiau nei du dešimtmečius vadovų ugdymo  visada buvo kitoks. Lankstesnis nei tradicinės vadybos mokyklos, kad galėtų greitai prisitaikyti prie sparčiai besikeičiančio pasaulio. Turintis privilegiją rinktis geriausiai besimokančius dėstytojus-praktikus iš geriausių pasaulio verslo mokyklų ir yra nepaprastai efektyvus siekiant rezultatų.

Informacinis rėmėjas

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT) – moderniausia žiniasklaidos grupė Lietuvoje, jungianti 3 televizijos kanalus: LRT TELEVIZIJA, LRT PLIUS, LRT LITUANICA, 3 radijo programas: LRT RADIJAS, LRT OPUS, LRT KLASIKA ir tikrų naujienų portalą LRT.LT. Pastarųjų metų visuomenės apklausos ir auditorijos tyrimai rodo, kad LRT kaip patikimiausią ir objektyviausią žiniasklaidos priemonę nurodo dauguma respondentų.